BİBERON & AKSESUARLARI

 

Evlatlarınızın gelişme ve büyüme aşamasında daha verimli el becerilerini kullanarak beslenmelerini sağlayan bir çok ürün vardır. Bu materyal içeriklerinde fiziksel gelişimlerine bağlı olarak değişen onlarca ürün kullanırsınız. Bu ürünlerin tamamını bpazar.com’da bulabilirsiniz.

Çocuklarınız büyürken artık farklı gıda ve sıvı tüketimine başlarlar. Bunları yedirirken ya da içirirken kullanacağınız biberonlar ve ek olarak aksesuarları size büyük fayda sağlayacaktır. Tüm bu ürünleri biberon ve aksesuarları kategorisinde bulabilirsiniz.

Yolculuklarda, misafirliklerde, yürüyüşlerde ya da gezilerde yavrularınızın sıcak mama tüketebilmesi için biberon ısıtıcılar büyük kolaylık sağlayacaktır. Size uygun modeli bu kategoriden temin edebilirsiniz.

Bebeklerin büyüme aşamasının belki de zorlu kısmı diş çıkarmadır. Kaşınan dişlere çözüm tabi ki diş kaşıyıcıları olacaktır. Dikkat ve algıları geliştikçe seslere verdikleri tepkiler de artmakta. Bunu sağlayan çıngıraklar da bu kategoride mevcuttur.

Çocuklarınızın mama yemesini izlemek çok güzeldir. Hareketli bebekler için biraz zor olsa da. Kıyafetlerin kirlenmesini önleyecek mama önlükleri ve temiz steril ağız bezleriyle daha da az kıyafet kirlenecektir. Mama önlükleri ve ağız bezleri  kategorisinden siz de bu ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Çocuklarınızın tüketeceği sıcak ya da soğuk süt, su, meyve suyu gibi içecekleri daha sağlıklı ve ısısına göre ayarlayacak termoslar burada. Büyürken kullanacakları ve el becerilerini kullanacakları alıştırma bardakları da bu kategoride bulabilirsiniz.