OTO KOLTUĞU & ANA KUCAĞI

Çocuklarınızın doğdukları andan itibaren bir koroma ve güvenli bir şekilde taşıma ihtiyacı hissedesiniz. İlk anlarından itibaren kucakta taşınabilirken yolculuklarda daha farklı araçlar işlerinizi görür hale gelecektir. Bunu için ana kucağı ve oto koltuğu kategorisi tam sizler için mevcut.

Ev içerisinde işlerinizi yaparken, bebeklerinizle daha yakın olmanızı da sağlayan ya da uyuturken ihtiyaç duyabileceğiniz şey ev tipi ana kucaklarıdır. Bu kategoride size uygun bir modeli mutlaka bulacaksınız.

Geleneksel Anadolu annelerinde işlerini yaparken, yürürken ya da evlatlarını yanı başlarında olmalarını isterken sırtlarında taşımalarını biliriz. Modern sistemde ise bunu kangurular sağlamakta. Siz de yavrularınızı kucaklarınızda rahatlıkla bu araçlarla taşıyabilirsiniz.

Şehir içi  ya da şehirler arası yolculuklarda siz ve yavrularınızın daha güvenli ve rahat seyahat etmenizi sağlayacak oto koltukları bu kategoride. Araçlarınıza uygun tüm boyut ve özellikteki koltuklara buradan ulaşabilirsiniz.

Belirli bir yaş ortalamasına gelene kadar çocuklarınızın güvenli seyahat etmelerini sağlayacak olan ve emniyet kemerlerini daha rahat kullanmaya yarayan yükseltici modellerini ve bunları tamamlayan aksesuar modellerini bu kategoriden bulabilirsiniz.