MUTFAK GEREÇLERİ

  Yaşamı devam ettirebilmenin temel koşulu mutlaka yemekten geçer. Sağlıklı beslenmek her bireyin hakkıdır. Besinlerimizi hazırlarken kullanacağımız binlerce ürün mevcut. Her bireye, her tarza, her yaşam şekline göre kullanılan araçlar bpazar.com’un mutfak gereçleri kategorisinde.

Yemek yaparken en önemli gereçler pişirim aletleridir. Her gıdaya göre bir pişirim şekli vardır. Doğal olarak bu şekillere göre kullanılan pişirim gereçleri de mevcuttur. Yemek pişirme bölümümüzde bu gereçlerin hepsine ulaşabilirsiniz. Yiyeceklerin sunulurken kullanılan sofralara sofra kategorimizden ulaşabilirsiniz. Yiyeceklerimizi hazırlarken kullandığımız onlarca gereç vardır. Pratik, kullanışlı, modern, geleneksel birçok küçük mutfak gereçlerini bu kategorimizde bulabilirsiniz. Fazlasıyla hazırlanan yemekler, bir sonraki gün için yapılan hazırlıklar ya da kendiniz, eşiniz, çocuğunuz için hazırladığınız yiyecekler için saklama kapları ve düzenleme ürünlerini ziyaret edere bu ürünlere siz de sahip olabilirsiniz.

Tüm çiftlerin evlenirken sahip olmak istedikleri ve heyecanla kullanmak istedikleri belki de en güzel ürünler çeyiz setleridir. Evinizi kurarken edinebileceğiniz en güzel setlere çeyiz setleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Bardaklarınızın şıklığını yansıtan ve tamamlayan bardak altlarını bpazar.com’da bulabilirsiniz.

    Yemek yememize en çok yardımcı gereçler çatallar, bıçaklar, kaşıklardır. Her çeşit yiyecek için kullanılan farklı model ürünü bu kategorimizde bulabilir size en çok uyan gündelik ya da özel günleriniz için kullanacağınız ürünü satın alabilirsiniz. Ülke olarak en sevdiğimiz ve vazgeçemediğimiz içecek şüphe götürmeyecek şekilde çaydır. Sunumlarda en özen gösterilen, sevdiklerinizle en koyu sohbetlerin edildiği. Ortamları güzelleştirmek şimdi daha da kolay. Çay seti takımları ile bunu sağlayabilirsiniz.

Yazların vazgeçilmez atıştırmalığı dondurmadır. Tabi ki günümüzde kış aylarında da tüketiliyor. Yazlık ve kışlık en güzel, en taze ve en lezzetli dondurmaları alabilir ve dondurmalık ürünlerle bunları muhafaza  ve servis edebilirsiniz.

Kırk yıllık hatır da ekler ömrünüze, ömürlük arkadaşlarda, uzun uzadıya sohbetler de katar küçücük içine. Bizi yansıtan en güzel gereçtir fincanlar. Geçmişten günümüze birçok modeli yansıtan tüm fincan modellerine bu kategoride göz atabilirsiniz. Güzel bir günün başlangıcı güzel bir kahvaltıdan geçiyor. Kahvaltılıklarınızı servis ederken kullanacağınız tüm kahvaltı takımı ürünleri bu kategoride. Hafta içi hafta sonu hazırladığınız tüm kahvaltı sofralarınız için tüm takımlar burada. Atıştırmalıklarınız ve kuru yemişleriniz için kullanacağınız kase ve çerezlik modellerini burada bulabilirsiniz. Sıcak ya da soğuk içecekleriniz için kullanacağınız kullanışlı ve geçirgenliği en az seviyede tutan nihale modelleri için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Her çeşit pasta çeşidini servis ederken kullanacağınız pasta servisi ürünlerini rahatlıkla bu kategorimizde bulabilirsiniz. Sofralarınızın şıklığını tamamlayan yegane ürünlerden biridir peçeteler. Bunların da sunumunu yaparken peçetelerinizin daha hoş durmasını sağlayacak peçete halkalarını buradan temin edebilirsiniz. Peçetelerinizin sofranızda daha ulaşılabilir olmasını mı istiyorsunuz? O halde peçetelik modellerine neden bir göz atmıyorsunuz? 

Yemeklerinizin sofralarda dağıtımını yapmak için ve her yemek için ayrı bir sunum gereci kullanmak istemez miydiniz? Tüm bunlar için yapacağınız tek şey servis gereçleri kategorisinde biraz gezinerek bu ürünlere sahip olmak. Çayı, kahveyi şekerli mi tüketiyorsunuz. Peki çaylarınızın yanında nasıl bir model şekerlik bulundurursunuz? Takımlarınızın tamamlayıcısı şekerlik ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kendinize porsiyonlar hazırlarken kullanılan en önemli gereçler tabaklardır. Her yemek çeşidi için kullanılacak birçok model tabağa bu kategoride erişebilir ve sizi yansıtan modele sahip olabilirsiniz.   Yemeğe tadını veren en önemli baharat tuzdur. Her kişinin damak tadını bilemezsiniz. Ama sofralarınıza koyacağınız tuzluk & biberlik ile bunu sağlayabilirsiniz.   Salatalara çok yakışan karışımlardır yağ ve sirke. Canlılığını korumak, tadını güzelleştirmek tabi ki bu karışımların görevi. Bunu sağlamak için yağlık ve sirkelik ürünleri masanızdan eksik etmeyin.

Masalarınızın güzelliği yemeklerinizin sunumu tüm bunlar için sofralarınızın en gözde ürünleri yemek takımlarıdır. Her evin olmazsa olmazı bu takımlar günlük kullanım ve özel konuklar için olanlar olarak farklılıklar gösterebiliyor. Sizde hem kendiniz için hem de konuklarınız için hazırlayacağınız sofralarda yemek takımlarınızla göz doldurun. Bu ürünlere bpazar’ın yemek takımları kategorisinden ulaşabilirsiniz.    En önemli protein kaynağı olan yumurtaları daha uzun süre ve sorunsuz bir şekilde muhafaza etmek için yumurtalık kullanabilirsiniz. Yumurtaların zarar görmemesi ve dolaplarınıza uygun ürünleri burada bulabilirsiniz.